Toeta meie tegevusi ja aita kaitsta sõnavabadust!

Kui soovite toetada meie tegevusi, siis selleks saate teha ühekordse annetuse või sõlmida pangas püsikorralduse, millega toetate meie tegevusi regulaarsete annetustega.

Annetusi kasutame sõnavabaduse eest kaitsmiseks ning kahjunõuetega õngitsemise ohvriks langenute õigusabikulude kandmiseks.

Meie poole pöörduvad paljud inimesed, kellele on saadetud õngitsemise eesmärgil kahjunõue, milles nõutakse kahjuhüvitist internetis avaldatud kommentaaride ja postituste eest. Saadud annetuste abil aitame tasuda kahjunõuetega õngitsemise ohvriks langenute õigusabikulude eest. Loe lisaks.

2020. a kokkuvõte

Meil on väga hea meel teatada, et 2020. a jooksul õnnestus meie koostööpartneriteks olevatel advokaatidel vabastada kahjunõuetega õngitsemise ohvriks langenuid "laimu" eest hüvitise tasumisest kokku summas 11 827 eurot.

Kõikide juhtumite korral, mil meie koostööpartneriks olevad advokaadid vastasid ohvrile saadetud kahjunõudele, loobus nõude esitaja edasisest vaidlemisest. See näitab ilmekalt, et tegemist oli üksnes kahjunõuetega õngitsemisega ning nõude esitaja (eelkõige tema advokaat) sai väga hästi aru, et sellisel nõudel puudub kohtus igasugune perspektiiv. Seega oli tegemist kõige klassikalisema kahjunõuetega õngitsemisega

Selleks, et saaksime jätkata enda võitlust sõnavabaduse kaitseks ja kahjunõuetega õngitsemise vastu, palume toetada Usun Sõnavabadusse MTÜ-d. 

Annetamine:

Annetused palume kanda järgmisele arvelduskontole:
Saaja: Usun Sõnavabadusse MTÜ
Konto number: EE757700771005062893
Selgitus: Annetus


Aita peatada kahjunõuetega õngitsemine ja kaitsta sõnavabadust!

#usunsõnavabadusse